Menu

Chudnutie ako zábava

0 Comment

Nikdy som nebola človek, ktorý by príliš analyzoval svoju postavu. Vždy som vedela, že nie je dokonalá, ale bolo mi jasné, že to nie je nič strašné a že s tým proste dokážem žiť. V každom prípade si myslím, že nech sa dialo čokoľvek, vedela som, že to nemusí byť navždy. Keď som prišla do stresového obdobia, zrazu sa na mňa kilá začali postupne nabaľovať a ja som pochopila, že až také jednoduché to teda byť nemusí.

čokoláda

Aj tak si však myslím, že som si do poslednej chvíle myslela, že tie kilá proste jednoducho samy od seba zmiznú a už ich nikdy neuvidím, pretože sa proste nevrátia a bodka. V každom prípade musím priznať, že to tak nebolo. A že keby som sa tým začala zaoberať skôr, možno by som si ušetrila všetko trápenie, ktoré potom nasledovalo a všetky noci, ktoré som preplakala, keď som mala pocit, že je všetko celé zle.

Viete, že potrebujete zmenu, keď sa vo svojom tele necítite dobre

A ja som sa vo svojom tele teda vôbec necítila dobre. Preto som musel premýšľať nad tým, čo môžem urobiť, aby sa to zmenilo. Čo môžem urobiť preto, aby sa mi žilo ľahšie, aby proste niektoré veci zo mňa opadli? Čo môžem robiť, aby som schudla? Kamoška mi poradila, že to najlepšie, čo môžem svojmu telu dať je bielkovinová dieta. Vraj tomu neuverím, kým to sama nevyskúšam a nezistím, že presne toto je niečo, čo ma dokáže nakopnúť do toho, aby som sa sama cítila lepšie. Skúsila som to a naozaj by som tomu neverila, keby som to na sebe hneď nespozorovala.

paprika

Najlepšie na tom bolo, že som hneď cítila výsledky, ale účinne som sa vyhla jojo efektu. A to bolo niečo, čo pre mňa bolo naozaj úžasné a z čoho som mala skutočne veľkú radosť. Už som teda viac nad ničím nepremýšľala. Bolo mi jasné, že presne toto je moja cesta, ktorou sa musím vybrať. Odvtedy som túto metódu chudnutia odporúčala naozaj každému. A bolo mi jasné, že všetkým dokonale vyhovuje.