Menu

Financovanie nových áut

0 Comment


Na štvorkolesového priateľa sme sa naučili natoľko, že všetky každodenné aktivitu sú s nim spojené. Či už cestovanie do práce, nakupovanie, návšteva rodiny a známych. Autá hrajú v našich životoch dôležitú úlohu a už je málo rodín, ktoré žiadne nevlastnia. Kúpa vozidla býva často krát záležitosť niekoľkých mesiacov. Je dobré popremýšľať a zistiť si všetky informácie o značke, spotrebe vozidla, cene servisu a náhradných súčiastok. Tiež je na každom zvlášť či sa rozhodne pre úplne nové vozidlo alebo jazdené. Pri dostatku financií je výhodnejšie jazdené auto kúpiť cez bazár od majiteľa. Ľudia však väčšinou nakupujú V bazároch alebo u predajcov s úvodnou čiastkou a zvyšok riešia iným financovaním. Aké máte teda možnosti?

audi
 
Na štvrtiny                              Veľmi často využívaná alternatíva, ak máte dostatočný mesačný príjem a dokážete si veľkú časť odložiť. Najčastejšie sú možnosti financovania na tretiny, štvrtiny alebo pätiny. Princíp je v tom, že celú čiastku nemusíte mať ihneď pri kúpe vozidla, ale zaplatíte každého pol roka jednu štvrtinu ceny. Dá sa tiež dohodnúť na ročnom či štvrťročnom splatení.
 
Leasing                                   Na začiatok vám postačí nejaká určená čiastka z ceny vozidla. Následne vám bude vystavený splátkový kalendár a mesačne splatíte vopred dohodnutú sumu po dobu niekoľkých rokov. Niektoré značky ponúkajú tiež možnosť operatívneho leasingu. Prvý rok splácate niekoľko stoviek Eur podľa ceny auta a po roku si ho môžete odkúpiť za zostatkovú zvýhodnenú cenu.

mercedes
 
Predvádzacie autá                  Pokiaľ ste rozhodnutý pre nové auto, možno vás osloví možnosť Predvádzacích áut, ktoré sú používané u predajcov na skúšobné jazdy. Môžete tak ušetriť až do 50 percent. Výhodnejšie je tiež, ak začnete zháňať nové auto v mesiacoch január alebo február. V predajniach sú to hluché mesiace, kedy lákajú na rôznych výhodné akcie a zľavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup