Menu

Charakteristika znamenia Vodnár

0 CommentZaujalo vás umenie zverokruhu a chceli by ste sa o tom svojom dozvedieť toho čo najviac? Ak áno, ste na správnom mieste. Čítajte ďalej a dozviete sa širšiu charakteristiku znamenie Vodnár.

numerologie

Práve táto vlastnosť vo Vodnároch prebúdza túžbu po divokom, neviazanom živote plnom rebélie. Aj napriek tomu je Vodnár však veľmi dobrým priateľom, na ktorého sa dá spoľahnúť. Ľudia narodení v tomto znamení sa vyznačujú spontánnym konaním, ktoré nasleduje bezprostredne po taktiež veľmi spontánnym myšlienkach, ktoré ich napadajú takmer každú chvíľu. Z týchto ľudí vyžaruje dojem, že si len málokoho pripustia k telu, ba v niektorých extrémnych prípadoch dokonca nikoho, snažia sa držať sa nad zemou tým, že vedú tak povediac povrchné vzťahy, pretože si ich ľudia nezvyknú častokrát pripustiť k telu. 

Sú veľmi náladoví a majú veľmi nepredvídateľné a premenlivou náladu, a teda ich charaktery len veľmi ťažko odhadnuteľný. Ich myšlienky vášnivo blúdia kadiaľ-tadiaľ, a najmä to je hlavným dôvodom prečo majú takú nestabilnú povahu. Jeho názory a takisto aj nálady sa častokrát vylučujú a preto jeho správanie môže byť častokrát veľmi nepochopiteľné. Majú potrebu správať sa inak a vyučovať týmto štýlom normy a poznané pravidlá. Je priam ich vášňou tieto pravidlá ignorovať, vyvracať ale taktiež aj vystretým správaním znehodnocovať.

Vedia sa pozerať na veci s odstupom a nič si neberú príliš k telu a k srdcu, pretože dokáže mať veľmi Pôsobivý nadhľad nad vecou. Ich hlavnou, životnou cestou a cieľom je byť slobodný a zlomiť zaužívané hodnoty. Občas toto presahuje až také hranice, že dokonca zabúdajú vidieť svet reálnym pohľadom. Tým, že sa z času na čas nedokážu udržať pri zemi je dosť možné, že Vodnári môžu trpieť pocitmi menejcennosti, pretože majú častokrát pocit že nad svojim životom nemajú kontrolu.

znamení

Títo ľudia sa dokážu perfektne uplatniť v oblasti života, ktorá akokoľvek súvisí s pokrokom, s rastom alebo vodcovstvom. Boli by z nich výborní rečníci, inžinieri, piloti, technici, ale aj umelci, novinári, obchodníci alebo vynálezcovia.