Menu

Dajte svojmu zdraviu zelenú

0 Comment


Stretli ste sa už s Matcha čajom? Ak nie, určite ste o ňom už aspoň počuli – tento zelený zázrak z Japonska patrí už odjakživa k jedným z najspoľahlivejších pomocníkov v prípade zdravej výžive či detoxikácie organizmu, no aj pri problémoch s vysokým krvným tlakom či rôznych srdcovými ochoreniami, no rovnako poteší aj tých, ktorí aktuálne tvrdo pracujú na znižovaní svojej váhy – práve Matcha čaj so svojimi priaznivými účinkami Vám tento boj značne uľahčí.

Matcha prášok

Japonský zelený čaj Matcha je známy svojou sýtou zelenou farbou, ak ste niekoho videli popíjať zelený nápoj je veľmi pravdepodobné, že to bol práve tento unikátny nápoj z Japonska. Svoju krásnu zelenú farbu má vďaka čajovým lístkom z ktorých je vyrábaný – tieto sa veľmi jemne pomelú na prášok, ktorý potom môžete pripraviť naozaj rôznymi spôsobmi. Matcha prášok s vysokým obsahom zdraviu prospešných látok môžete užívať bez problémov každý deň tak, aby bol jeho účinný efekt naozaj zaručený. Okrem spomínaných benefitov pôsobí aj ako posilňovač celkového imunitného systému, čo je v prechodných mesiacoch potrebné ako soľ, ak chcete byť fit a zdravý – s matcha práškom to bude určite jednoduchšie. Vďaka svojim protizápalovým účinkom je skvelým pomocníkom aj v boji so zápalovými ochoreniami, skráti dobu ochorenia a Vy tak budete z nepríjemných chorôb vonku za podstatne kratší čas.

Matcha nápoj

U nás na totalvital.sk nájdete len tie najkvalitnejšie prípravky a výnimkou nie je ani Matcha prášok, dávame si veľmi záležať na tom aby sa k Vám dostal vždy len ten najčerstvejší. Prečo? Pretože len takto sa vieme zaručiť za jeho účinky a dáme Vám ešte jednu malú radu, je vždy lepšie kupovať od overených obchodníkov ktorí si za kvalitou svojich produktov stoja, aby ste predišli zbytočnému sklamaniu a vyhodeným peniazom. Matcha prášok kupujte radšej vždy v menšom množstve, predsa je vhodnejší čerstvý ako ten, ktorý už má za sebou nejakú tú dobu.

Dajte svojmu zdraviu zelenú s Matcha práškom od totalvital.sk.