Menu

Majte auto stále k dispozícii, nech sa deje čokoľvek

0 Comment


Investícia do spoľahlivého automobilu, ktorý by si nežiadal neustále úpravy veru nie je lacnou a ani jednoduchou záležitosťou, pritom automobil sa stal nevyhnutným prostriedkom dnešnej doby.
V prípade, že nemáte vlastné auto, alebo momentálne nie je schopné spoľahlivej prevádzky, no vy potrebujete byť na niekoľkých miestach, potom je tu zdá sa jediné akceptovateľné riešenie a tým je požičovňa áut .

vozidko

No pozor, nefunguje to starou nepraktickou cestou, kedy budete musieť zakaždým okrem iného navštíviť ešte aj požičovňu, ale auto príde za vami. Stačí, ak zadáte presné miesto a čas, no a následne len chvíľku počkáte a automobil budete mať prichystaný priamo pre vaše využite. So šoférom alebo bez šoféra? To záleží takisto na vašom želaní. Pritom ak sa rozhodnete požičané auto vrátiť, stačí ho iba zaparkovať na dané miesto, ktoré si vopred určíte. Služby sú doslova k vašim službám a dokonale sa vám prispôsobia vo všetkých smeroch. Takáto výpožička je tak veľmi jednoduchá a praktická.

  • K vašej dispozícii tak bude kvalitný, spoľahlivý automobil podstúpený servisnými prehliadkami, pravidelnou výmenou pneumatík, ako aj vybaveným pzp.

Od klienta sa žiada akurát vodičské oprávnenie, všetky iné spomenuté postupy sú vybavené automaticky, automobil je určený k 100 % prevádzke. No vieme, že niektoré situácie bývajú skutočne nepraktické, no autopožičovňa žilina je prichystaná na všetko. Máte na výber aj 7-9 miestne vozidlo, alebo sedačku pre malé dieťa, box na lyže, držiak na bicykel,… auto bude pripravené presne k vašim požiadavkám a k danej situácii.

autopůjčovna

Smer letisko
Odvoz neznamená iba limitovanú trasu po okolí, ale môžete si objednať aj odvoz na letisko a odtiaľ následne cestovať do zahraničia. Vieme, že takéto plány sa majú vo zvyku komplikovať a k lietadlu utekáme na poslednú chvíľu. Preto by bolo praktickejšie naplánovať si vopred spomenutý odvoz.