Menu

Naordinujte si tantra masáž a cíťte sa ako znovuzrodení.

0 Comment


Mnohí z nás v poslednej dobe podľahli čaru jogy a jej pozitívnym účinkom na telo a myseľ. Niekto zase preferuje čínske tai chi. Každopádne, ázijské cvičenia, ktoré okrem precvičovania tela zahŕňajú aj meditáciu a správne techniky dýchania, majú pre náš západný uponáhľaný životný štýl pozitívne účinky. A taká je aj tantra. Tantra alebo tantrická filozofia, ktorá má korene taktiež v Ázii a rozvinula sa najmä v Indii, pracuje s telom a jeho sexuálnou energiou. Mužská sexuálna energia reprezentovaná mužským elementom. Predstavuje základný stavebný kameň vesmíru, zatiaľ čo ženský element reprezentuje dynamickú zložku, ktorá všetko dáva do pohybu. V ideálnom prípade je mužský a ženský element v dokonalej harmónii, kde sa vzájomne dopĺňajú.

Tantra

Medzi praktiky vychádzajúce z tantra filozofie, patrí aj tantra masáž. Pri tejto masáži sa pozornosť zameriava najmä na erotogénne zóny. Osobou, ktorá masíruje, môže byť žena alebo muž. Vtedy sa stávajú tými, ktorí energiu dávajú. Tantra masáž sa ale praktikuje aj vzájomne. Existujú aj rôzne špeciálne tantra masáže, ktoré kombinujú masáž so sexuálnymi praktikami. Tantra masáž môžete využiť ako súčasť predohry, avšak v pravej podstate tantra masáže nejde ani tak o to, dosiahnuť vzrušenie a orgazmus. Ide skôr o rozvinutie sexuálnej energie, jej vychutnanie a dosiahnutie harmónie s partnerom.

Tantra2

Tantra postupy sú dobrým spôsobom, ako môže muž trénovať oddialenie ejakulácie. Tým pádom budú sexuálne výkony oboch partnerov kvalitnejšie. Tantra masáž vás vie príjemne uvoľniť, podporuje sebavedomie a akceptáciu vlastného tela. Nemyslíte vtedy na nič, na žiadne problémy alebo kilá navyše. Všímate si len svoje vnútro a aké pocity vo vás masáž vyvoláva. Oddýchne si celé telo a budete sa cítiť ešte ženskejšie alebo mužnejšie. Ak si nie ste istí, či zvládnete jednotlivé tantra postupy správne, môžete navštíviť špecializované centrum tantry https://bratislavatantra.sk/tantricka-masaz/. Tu vám ukážu, ako na to.