Menu

Neobetujte pre krásu úplne všetko

0 Comment


Ide vám už na nervy to, koľko peňazí míňate na všetky služby? Potrebujete chodiť ku kaderníčke, občas aj na kozmetiku, ku manikérke, keď potrebujete ísť k lekárovi, tiež tam nenecháte len pár centov. V dnešnej dobe stojí naozaj všetko peniaze. A keď chcete byť pekná, musíte ich jednoducho obetovať.

nehty

Kým je žena mladá, na skrášľovanie toľko nemíňa

Myslíte si, že je to pravda? Nuž, možno sa nemýlite. Je pravdou, že keď máte dvadsať, tak vám vlasy nešedivejú a ani nevypadávajú. Aj pleť nepotrebuje toľko starostlivosti, pretože o vráskach ešte nie je ani chýru ani slychu, Jedine, že sa občas urobí nejaká tá vyrážka, ktorá do týždňa zmizne. No čím je žena staršia, tým viac peňazí do seba musí investovať.

Stres nášmu telu len škodí

Keď si občas pozriete svoje výdavky za tri mesiace, chce sa vám plakať. Alebo je dosť možné, že ste ten druhý typ ženy, ktorý sa nahnevá a povie si, že si radšej bude všetko robiť sama. No po čase zistíte, že to nie je až také jednoduché. Farbiť si vlasy a strihať ich sama sa niekedy rovná životu nebezpečnej úlohe. Veľmi rýchlo si to rozmyslíte a poviete si, že peniaze za tú kaderníčku už teda nejako oželiete a vrhnete sa na kozmetiku. No po skúšaní lacných produktov, z ktorých sa vám urobia stovky vyrážok si opäť poviete, že keďpôjdete raz za čas na kozmetiku, tiež sa vlastne nič nedeje. A čo urobíte s vašimi nechtami?

bílé nehty

Ste žena a všetko zvládnete aj sama

Možno si myslíte, že manikúru si taktiež sama nespravíte, no opak je pravdou. Práve to je niečo, čo jednoznačne chce len trochu zručnosti a kreativity, ktorou je plná každá jedna z nás. Sada na gelové nechty sa stane vaším najlepším pomocníkom, ktorého už nebudete chcieť nikdy za nič vymeniť. Vytvorte si na vašich rukách umelecké kreácie, na ktoré budete hrdá a ktoré vám budú chváliť všetky vaše priateľky.