Menu

Prečo sú výhodnejšie nerezové zábradlia

0 Comment


Zábradlie si mnohokrát ani neuvedomujeme, je tak prirodzené, až ho prehliadame.

Je to skutočne jedna z veľmi dôležitých vecí pri stavbe objektu. Zábradlie využívame na schodoch, na vyvýšených miestach, pri prechodoch r rôzne položených priestorov, na terasách, na balkónoch, ba dokonca aj v prírode.

Všade je nám spoľahlivou oporou a všade vďaka nemu vidíme, kam až môžeme kráčať, stúpiť a kde je zóna už nebezpečná.

stairs-593828_640-1

Pri realizácii zábradlia je nerez, teda prvotriedny antikórový materiál vždy výhodou – má dlhú životnosť a investícia do zábradlia je teda na dlhé obdobie. Ako jeho názov prezrádza – je antikorózny, čiže odoláva hrdzi, ktorá vzniká pri vlhkosti, zmenách teplôt, daždi, pri snežení. Nerez je zároveň odolný aj voči fyzikálnym, chemickým a mechanickým vplyvom, tzv. aktuálne kyslé dažde ho nezničia a jeho vzhľad sa desaťročiami nemení.

Ponuka nerezové zábradlia Lmmont sa preto zameriava na ponuku kvalitného nerezového zábradlia mnohých prevedení, tvarov, usporiadaní, výplní a mnohých dizajnov. Používa leštený alebo neleštený nerez, vysoko kvalitný s certifikovanou kvalitou, ktorá veľa vydrží.

Základný nerezový stĺpik je základom usporiadania nerezového zábradlia, možnosti jeho ukladania sú viaceré, vždy ale v súlade s predpísanými bezpečnostnými predpismi, najmä kvôli deťom, aby cez otvory v zábradlí neprepadli. Takisto starší ľudia potrebujú oporu, ponúkané zábradlia sú skutočne bezpečné a dostatočne pevné. Podobne je to aj s ich uchytením, ktoré je prispôsobené objektu, estetike a spoľahlivosti uchytenia.

stairs-453801_640

Ak hľadáte nadčasové riešenie – sklenené výplne v nerezovom zábradlí sú moderné, elegantné a majú využitie najmä v interiéri domu, na balkóne, terase, alebo aj na jednoduchšej otvorenej ploche, napríklad vodné mólo.

Nerezový materiál aj v kombinácii s drevom, sklom, kovom pôsobí vždy a všade atraktívne, samotný nerez má elegantný a čistý vzhľad, preto aj realizácie z neho vyžarujú vkus, štýl, pevnosť a bezpečnosť.