Menu

Aké dámske hodinky budú módnym trendom 2024?

0 Comment


Dámske hodinky sú rozhodne módnym trendom, ktorý naberá na obľúbenosti každým rokom viac. Mnohé celebrity ukazujú zápästia s naozaj štýlovými hodinkami a nie je tomu inak ani u početných dám rôznych profesií na svete. Aké trendy však budú v móde pre rok 2024? V prvom rade musíme spomenúť dámske hodinky v štýle VINTAGE. Retro štýl naberá tento rok rázny fashion smer a stáva sa obľúbeným v mnohých módnych značkách. Prevažovať pritom môžu napríklad modely s koženými remienkami, ale aj tie dvojfarebné, ktoré sa dajú nosiť k omnoho väčšiemu spektru outfitov. Nádych histórie teda prináša na zápästia hodinky v štýlovom vintage prevedení, ktoré sú elegantné a majú čo povedať, a môžu oživiť každý outfit.

hodinky dámské

Dámske hodinky a jemné línie

Dámske hodinky, ale aj tie pánske hodinky bude tento rok naďalej sprevádzať jemný a čistý minimalizmus. Ten sa na pultoch a v dizajne drží už niekoľko rokov a stále je populárnym. Čisté línie a malé výrazové akcenty dávajú hodinkám ozajstný štýl a eleganciu. Prevažujú teda decentné dámske hodinky, ktoré majú nádych minimalizmu, no zároveň môžu mať prvky, ktoré vyjadria osobný štýl majiteľky. Ak teda plánujete obohatiť svoje doplnky o nové kúsky náramkových hodiniek a o univerzálny šik – minimalistický dizajn môže byť aj vašou voľbou. Ľahko sa ladí ku každému outfitu.

hodinky pánské

Štýlové a aj tak ušetríte

Mnohé modely môžu mať štýlový dizajn a napriek tomu výhodnú a udržateľnú cenu. Štýlové hodinky kúpite už aj za 30 – 40 € (v e-shope chronux.sk) a môžu vám robiť radosť pri trendových outfitoch. Pozdvihnúť svoj outfit krásnymi hodinkami je nielen štýlové, ale prinesie aj mnoho dobrej energie, radosti a sebavedomia. Hodinky sú jednoducho ikonickým kúskom. Aj tento rok budú trendom inteligentné smart hodinky s mnohými funkciami, ktoré využijete v práci i na športové aktivity. Navštívte teda svet nádherných hodiniek a vyberte si tie svoje, aby vás sprevádzali ku krásnym zážitkom.