Menu

Cestovné poistenie na dovolenku do Egypta

0 Comment


Chystáte sa toto leto na dovolenku do krajiny, ktorou preteká najväčšia rieka sveta, Níl? V tom prípade sa určite tešíte na úžasnú históriu, aká z toho miesta vyslovene srší. Môžete navštíviť jedinečné pyramídy, ale zároveň si môžete vychutnávať pohodlie dokonalých piesočných pláží. Kúpanie v teplom mori Vám prinesie relax, aký každý jeden z nás potrebujeme. Egypt je nám značne vzdialená krajina, a to nielen kultúrne, ale aj geograficky. Práve preto by sme nemali zabúdať na to, aby sme aj v šírom svete boli chránení v prípade nejakej nehody. Nešťastná náhoda sa nám môže pritrafiť aj na dovolenke a nie je nič horšie, ako keď kvôli napríklad zlomenej ruke, musíme čeliť obrovským faktúram z nemocnice.

egypt

Takýmto starostiam však môžeme veľmi jednoducho predísť dojednaním cestovného poistenia. To najlepšie cestovné poistenie Vám prináša už dlhé roky poisťovňa AXA. Vybavenie cestovného poisťovne od AXA je veľmi jednoduché a vybavíte ho odvšadiaľ, kde máte internetové pripojenie. Stačí vyplniť objednávkový formulár a zvoliť si také cestovné poistenie, ktoré Vám najviac vyhovuje. Poistiť môžete naraz seba, členov Vašej rodiny, ale aj spolucestujúcich priateľov. To najvyššie krytie Vám poskytne poistenie Excelent, ktoré si môžete zakúpiť už za 21,16€ na deň.

pyramídy

S poistením Excelent budete v prípade potreby platenia liečebných nákladov krytí až do výšky 20 000 000€. V tomto poistení je zahrnuté aj úrazové poistenie, ale aj poistenie cestovania lietadlom. AXA nezabudla ani na automatické poistenie Vašej batožiny a rovnako aj štvornohých miláčikov. Ku balíku poistenia Excelent si môžete prikúpiť aj pripoistenie rizikových športov a požičanie auta bez starostí. Ak viete, že si budete chcieť vychutnať aj nejaký ten alkoholický drink, odporúčame Vám dokúpiť si položku Drink povolený. S cestovným poistením na mieru bude Vaša letná dovolenka bez starostí.