Menu

Čo pomáha na lepšiu erekciu?

0 Comment


Viete, čo je erektilná dysfunkcia a ako proti tomuto ochoreniu a podpore erekcie bojovať? Máte problémy s vašou erekciou a neviete si už sami poradiť? Vyskúšali ste navštíviť vášho lekára? Čo vám diagnostikoval? Na niektoré z týchto otázok si viete odpovedať len vy sami. Avšak vo veľa veciach vám práve teraz poradím. Erektilná dysfunkcia je neschopnosť dosiahnuť alebo udržať vašu erekciu pod kontrolou. Týmto ochorením trpí každý tretí muž. Môže mať negatívne dôsledky pre psychické zdravie muža. Spôsobuje nízke sebavedomie, úzkosť alebo aj rôzne depresie. Môže však predstavovať aj riziko pre fyzické zdravie.

things-to-do-when-you-are-pregnant-featured

Pri mladých mužoch je menšia pravdepodobnosť prisúdenia choroby erektilnej dysfunkcie. Táto choroba trápi skôr mužov vo vyššom veku. Miernejšími príznakmi erektilnej dysfunkcie je napríklad krátka erekcia, slabá erekcia, predčasná erekcia alebo až nedostavenie sa erekcie. To môže len predchádzať tejto vážnej chorobe. Viete, ako liečiť erektilnú dysfunkciu? Je to najčastejší sexuálny mužský problém. Medzi jej hlavné príčiny patrí diabetes, obezita, alkoholizmus, závislosť na omamných látkach, fajčenie a rôzne kardiovaskulárne choroby. Erektilná dysfunkcia sa prejavuje pri ťažkostiach pri dosahovaní a udržaní vašej erekcie. Pri tejto chorobe nemôžete mať úplný plnohodnotný pohlavný styk. Niekedy sa jej hovorí aj impotencia. Nemá však nič podobné s plodnosťou. Viete normálne prežívať svoj orgazmus. Ak si práve hovoríte, že vás sa to netýka, opak je pravdou. Erektilná dysfunkcia totižto nepostihuje len seniorov, ale vyskytuje sa aj u mladších mužov.

pregnant-woman-2k-1280x640

Radšej navštívte vášho ošetrujúceho lekára, ktorý vám povie, či netrpíte touto vážnou akútnou chorobou, alebo či nemáte len problém s menej vážnymi problémami s erekciou. Na všetko totižto existujú lieky, ktorými sa týmto chorobám dá v začiatkoch zabrániť. Preto neodkladajte návštevu vášho lekára, aby ste si neprivodili ešte väčšie zdravotné problémy ako máte doteraz.