Menu

Dôležitosť spodného prádla

0 Comment


boxerky

Spodná bielizeň je pri obliekaní neoddeliteľnou súčasťou, mali by sme jej mať dostatok a predovšetkým dbať na kvalitu a materiál. Muži síce majú menšiu výhodu, pretože nepotrebujú nosiť horný diel spodného prádla, no napriek tomu by rozhodne nemali podceňovať výber spodného prádla. Či už kvôli svojmu pohodliu alebo celkovému pocitu, ktorý majú z celodenného nosenia spodného prádla. Pre väčšinu mužov sú istotou boxerky, ktoré môžu nosiť aj na spanie.

Strih spodného prádla

Predtým, než sa rozhodnete ísť nakupovať, tak je dôležité vedieť, čo naozaj potrebujete. To súvisí tiež so správnou veľkosťou a strihom k vašej postave. Ak už budete v obchode a budete si skúšať rôzne boxerky pánske, tak budete mať problém pokiaľ nebudete vedieť, aká je vaša správna veľkosť alebo aký strih si môžete dovoliť. Niektorým mužom budú vyhovovať voľnejšie boxerky, iným zase skôr obtiahnutejšie, pretože pre nich budú pohodlnejšie. Boxerky pánske môžete nosiť pod svojim každodenným oblečením.

Boxerky s motívom

Výhodou moderného spodného prádla je aj možnosť farebného ladenia a rôznych kombinácií. Pre mnohých ľudí zostávajú stále obľúbené boxerky pánske, ktoré majú nejaký motív. Najčastejšie ide o motív obľúbených komiksových postáv, seriálov alebo niečo, čo im je nejakým spôsobom blízke. Tí, ktorí majú zmysel pre humor, tak ich určite pobavia boxerky s vtipnými hláškami, ktoré by dokonca mohli sedieť na nich. Pokiaľ si myslíte, že boxerky pánske s vtipným motívom by mohli odradiť ženy, tak ste na omyle. Niektoré kupujú takéto boxerky svojim priateľom.
rodinka v ponožkách

Nezabúdajte na ponožky

Nezabúdajte tiež na ponožky, bez ktorých by ste nemohli vykročiť z bytu. Základom pri ich výbere je samozrejme kvalita, pretože menej kvalitné ponožky sa nám zvyknú už po pár noseniach rýchlo zošuchať. Bambusové ponožky sa vyznačujú skutočnou kvalitou a vďaka ním predídete problémom, ktoré sa týkajú suchej kože alebo nepríjemného zápachu nôh. Okrem toho sú bambusové ponožky dostatočne jemné a príjemné na nosenie. Ak máte časté problémy s kožnými baktériami alebo so zápachom, tak bambusové ponožky sú antibakteriálne a dobre sajú pot.