Menu

Fotky za pár dní

0 Comment


Vytlačené fotografie na fotopapieri sú niečo o čo by sme kvôli digitálnej dobe nemali prísť. Aj keď fotky uložené v mobile majú svoju výhodu a môžete ich posielať známym online, čaro vytlačenej fotografie na fotopapieri vám nič nenahradí. Vyvolávanie fotiek prešlo rapídnou zmenou. Niektorí si možno pamätajú ako sme s filmom vytiahnutým z fotoaparátu išli do predajne, kde sme si vyvolané fotografie o niekoľko dní aj vyzdvihli. Navyše, vôbec sme nevedeli, či sa fotky vydarili či nie. Dnes máme možnosť vyvolania fotiek oveľa zjednodušenú. Nikam nemusíte chodiť, prakticky nič nemusíte urobiť.

fotografie

Iba nahrať svoje fotografie zo svojho mobilu alebo notebooku priamo na internetovú stránku fotkyzababku.sk. Fotografií môžete nahrať koľko chcete. Takisto si môžete vybrať fotky v kvalite štandardnej či prémiovej. Prémiová kvalite je na vysoko kvalitnom fotopapieri s ešte živšími a ostrejšími farbami. Báť sa však nemusíte ani kvality štandardnej. Dostanete kvalitné fotografie s hlbokým rozlíšením. Veľmi obľúbený rozmer fotografii je 10×15 centimetrov. Vybrať si však môžete aj iné veľkosti. Napríklad veľkoformátové fotografie, ktoré sú vhodné na zarámovanie do rámčekov.

fotografie

Cena vyvolania fotiek je rôzna podľa zvolenej kvality a veľkosti fotky. Ušetriť však môžete, ak si dávate vyvolať väčšie množstvo fotografií. Fotkyzababku.sk však poskytujú pravidelne aj rôzne akcie na fotografie. Rodinné fotky z oslavy, z dovolenky, portréty deti, svadba, výročie. Zaznamenávajte všetko, na čo nechcete v živote zabudnúť. Vytlačené fotografie nikdy nevyjdú z módy. Práve naopak. Každý je už presýtený vyretušovaných fotiek, na ktorých nie je zobrazená práva podstata. Opäť sa vracajú do módu prirodzené, rodinné fotky, ktoré sú vytlačené na fotopapieri. Navštívte internetovú stránku fotkyzababku.sk ešte dnes a dajte si vyvolať svoje cenné fotografie online https://www.fotkyzababku.sk/.