Menu

Trendy v gélových nechtoch

0 Comment


Zatiaľ čo pred pár rokmi sme vo veľkom kupovali laky na nechty, dnes je trend gélových nechtov. Gélové nechty prešli veľkou modernizáciou a vo väčšine prípadov ani nepostrehnete, že ide o gél. Gélové nechty môžu byť aj prirodzené. Záleží len na vás, či si dáte nechty nadlepiť alebo gél aplikujete na svoje vlastné nechty.

Gélové nechty

Trend gélových nechtov je tu vo veľkej miere. Výhoda gélových nechtov je, že máte o svoje nechty na niekoľko týždňov postarané. Gél po zatvrdnutí v UV lampe drží na nechte a nezničí sa ani pri pravidelnom upratovaní či inej manuálnej práci.

gély

Gélové nechty pre každého

Počas leta je veľkým trendom farebnosť. Farebné nechty možno nie sú pre každého, ale v lete je dovolené všetko. A najmä farby. Nemusíte premýšľať nad prevedením dizajnu. Pri farebných nechtoch sa nesnažte o prekombinovanosť. Úplne http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/christmas/uplne-najvacsia-781860 vám postačí, ak zvolíte jednoduché, jednofarebné nechty. Aké farby sú IN? Túto sezónu sú v kurze gélové nechty fialové. Nič ale nepokazíte aj inými farbami. Zvoliť si môžete klasické červené nechty alebo extravagantné zelené. Matné prevedenie gélových nechtov už nie je moderné. Siahnite po lesklých, výrazných farbách. Výrazné farebné nechty sú najčastejšie letnou záležitosťou a v iných ročných obdobiach sú zas iné trendy.

gélové nechty

Zima a Vianoce sa stále nesú v gýčový nechtoch červenej a bielej farby s rôznymi vianočnými nálepkami a inou zimnou či vianočnou tematikou. Počas roka, kedy neriešime dovolenky, festivaly, rodinné návštevy je čas na klasiku. Francúzska manikúra, ombré nechty či nude farby. Najmä sa nedajte zlákať lacnými trblietkami či nálepkami. V jednoduchosti je krása a v tomto duchu sa nesie aj dnešný trend gélových nechtov. Gélové nechty si môžete urobiť aj v pohodlí doma. A to s kvalitnými, profesionálnymi, modernými gélmi na nechty od d-nails.sk.