Menu

Je vaše dieťa choré?

0 Comment


Keď moje dieťa prišlo domov zo školy, bola som naozaj veľmi zhrozená, keď som ho počula kašľať. Deti však často prídu práve zo školy príliš choré. Myslíte si, že vaše dieťa nemôže ochorieť, no pravdou je, že ochorie práve vtedy, keď to najmenej potrebujete a samozrejme vtedy, keď to najmenej čakáte. Žiadny rodič https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Drodi%25C4%258D nechce, aby bolo jeho dieťa choré, obávame sa toho a mávame z toho nočné mory. Keď sa to nakoniec stane, tak sme z toho všetci úplne zhrozený. Preto, keď som počula, akým spôsobom moje dieťa kašle, prišlo mi zle. Dúfala som, že za jednu noc mu to prejde samo od seba.

vyšetření

Všetci dúfame, že kašeľ je nejaká prechodná záležitosť, ktorá jednoducho z noci na deň prejde a bude to všetko v poriadku, no často to tak vôbec nie je.

Z noci na ráno býva ten kašeľ oveľa, ale naozaj oveľa horší. Ale nikto z nás sa v tom momente neťahá k doktorovi, najradšej by sme všetko vyriešili sami, ešte kým to ide. Keď sa to však zo dňa na deň zhoršuje, mali by ste sa na návštevu lekára naozaj pripraviť. Je to dôležité, pretože nechcete nič podceniť. A to hlavne vtedy, keď ide o vaše dieťa a keď chcete, aby bolo okamžite v poriadku, no nie?

Keď moje dieťa začalo kašlať a nešlo sa zastaviť, bolo mi jasné, že nemám inú možnosť, ako utekať k lekárovi. Nebola som nadšená, ale čo som mala robiť?

teploměr

Diagnóza lekára však bola jasná. Moje dieťa malo chorobu, ktorá sa volá bronchitída, čiže zápal priedušiek. Verte tomu, že mi nebolo všetko jedno, no nakoniec som sa dozvedela, že to deti naozaj veľmi často prekonávajú. Bola som už pokojnejšia, no aj tak som nespávala a svoje dieťa som si kontrolovala asi naozaj každú hodinu v noci, ale aj počas celého dňa. Bolo to ťažké? Bolo. Ale ja som mala aspoň správny pocit, že som urobila pre svoje dieťa skutočne maximum. Myslím, že to je pre každú matku skutočne a naozaj prvoradé a mala by tomu veriť.