Menu

Postav dom

0 Comment


Stavanie domu je jednoznačne proces. Nie je to nič, čo by sa dialo zo dňa na deň. Je to nepretržitý proces, ktorý občas ani nekončí tým, že je dom konečne postavený. Potrebujete toho naozaj veľa k tomu, aby sa niečo udialo. Potrebujete toho naozaj veľa, aby sa veci pohli správnym smerom, aby všetko proste fungovalo presne tak, ako naozaj má. Ale je iba na vás, čo s tým spravíte. Ale o tom určite veľmi dobre viete svoje, no nie? Tak teraz sa na to pozrite reálne. O čo vám skutočne ide? Pretože keď napríklad potrebujete hlinikove fasady, môžete si byť na istom.

hliníková fasáda

Človek vždy chce to, čo nemá. Nevieme, prečo je to v našich hlavách presne takto zadefinované, ale z nejakého dôvodu to takto naozaj funguje a je skutočne vtipné, ako to potom v konečnom dôsledku funguje, no nemáte ten pocit? A napriek tomu si musíte uvedomiť, že aj keď máte pocit, že niečo nefunguje, stále s tým môžete niečo urobiť. Nie sú to veci, na ktorých sa nedá pracovať. Čo sa týka domu, vždy sa dá začať od znova. Ale asi vám nemusíme hovirť, že dôležitý je v prvom rade pocit, aký zo svojho domova máte.

fasáda z hliníku

Myslíte si, že napriek všetkému vždy musí všetko zostať iba tak, ako si to vy sami zadefinujete? To nie je pravda. Ide hlavne o to, ako sa k tomu všetkému postavíte. A práve to je pre vás dôležité a podstatné, pretože kým s niečím môžete hýbať, je to vlastne všetko v najmenšom poriadku, nno nie? Tak sa viac nestresujte a sústreďte sa na to, čo môžete zmeniť a nie na to, čo je pre vás skutočne dôležité. Ak si myslíte, že je lepšie sa ľutovať a nechať všetko tak, ako to je bez toho, aby ste s tým urobili niečo viac, mýlite sa. Ale neznamená to, že to je správne. Neznamená to, že to nie je vaša chyba. Vždy musíte niečo urobiť a pamätajte si na to. Keď staviate dom, je to celé len o chybách a o poučení sa z nich, je to tak.