Menu

Krtkovanie je dostupné aj v Nitre a okolí

0 Comment


Bežný život sa skladá z mnohých činností, ktoré robíme pravidelne každý deň, napríklad osobnú hygienu, umývanie riadov či upratovanie domácnosti, a pri nich je v mnohých prípadoch nevyhnutné použiť vodu. Špinavá potom odteká potrubím do kanalizácie, no ak jeho upchatie znemožňuje jej odtok, nečistoty sa vracajú opačným smerom a vyrazia v odpadoch domácností.

Cisticka

S haváriou z dôvodu upchatia kanalizačných potrubí si dokážu poradiť iba profesionálne firmy, ktoré disponujú aj potrebným vybavením na tieto práce. V každom väčšom meste na Slovensku takáto firma existuje, aj v Nitre a okolí. Aj jej obyvatelia sa môžu na ňu spoľahnúť nepretržito 24 hodín denne a 7 dní v týždni aj počas sviatkov. Vykonávajú elektromechanické a vysokotlakové čistenie potrubia, monitoring a tiež ostatné inštalatérske práce.

Čistenie vysokotlakovým spôsobom sa realizuje pomocou vodného čerpadla s napojenou tlakovou hadicou, ktorej dĺžka môže byť až 100 metrov, na konci s čistiacou tryskou, ktorá sa dá vymeniť. Výhody tohto spôsobu čistenia sú v rýchlosti obnovy prevádzky a v minimálnom riziku poškodenia potrubia. Elektromechanické čistenie sa využíva prevažne v bytových domoch a v malých priestoroch. Elektromechanický stroj poháňa železné ohybné špirály, ktoré vykonávajú krútiaci a vibračný pohyb zároveň a týmto spôsobom dokážu odstrániť aj tvrdé nánosy nečistôt a usadenín na vnútornom povrchu potrubia a pritom nehrozí vyplavenie odpadu do okolia. Táto metóda umožňuje čistiť aj malé priemery trubiek, nezaťažuje životné prostredie, žiadne riziko vyplavenia odpadu, čistenie je dokonalé a cena krtkovania Nitra ab-krtkovanie.sk je nízka.

Oprava2

Okrem týchto činností firma v Nitre a jej okolí vykonáva aj monitoring potrubia a jeho trasovanie za účelom zistenia poškodenia a jeho rozsahu, aby bolo možné včas zasiahnuť a predísť tak škodám väčšieho rozsahu. Súčasťou práce je aj poskytovanie inštalatérskych služieb ako je výmena potrubia, montáž a výmena sifónov, WC, umývadiel či batérií a tiež výkopové práce a podobne.