Menu

Moderné bývanie v meste Bratislava Ružinov

0 Comment


Napredovanie je známkou pokroku. Ten však nikdy nespí. Udržte s ním krok. Komfort, kvalitný servis, občianska vybavenosť na dosah ruky, to všetko a ešte viac ponúka Bratislava a jeden z jej stavebných projektov Danubius One. Vďaka tejto prezentácii sa do Bratislavy a jej okolia určite zamilujete.

Obrázek1

Danubius One všeobecné parametre

Stavebný projekt určený pre moderný život vznikol ako úspešné dvojča pradiarne Cvernovky v Ružinove. Po jej rekonštrukcii sa môžete tešiť na nový rozmer, ktorý obytný komplex ponúka. Ponúka 35 bytových jednotiek od menších 38 m2 bytových jednotiek až po 170 m2 -s vlastným balkónom, loggiou, výťahom, garážou a pivnicou. 13 poschodový monument ponúka krásny panoramatický výhľad na Bratislavu a jej okolie. No ak ešte stále váhate a neustále hľadáte možnosti predaja bytov Bratislava, predstavíme vám jednu z nich.

História projektu Danubius One

Ešte v roku 1901 sa v starej pradiarni Cvernovka vyrábali nite. V jej blízkosti sa časom vybudoval projekt Danubius One, ktorý vniesol do prostredia úplne iné charizma. Českí a slovenskí architekti neustále pracujú na zdokonalení okolia a pritom nezabúdajú na nevyčísliteľnú kultúrnu hodnotu Cvernovky. Po jej citlivej rekonštrukcii sa môžete tešiť na ucelené prostredie s nádychom minulosti a prítomnosti.

Obrázek2

Danubius One – skvelá voľba

Bývanie v obytnom komplexe Danubius vám spríjemní každý deň. Keďže stavba krásne korešponduje s okolím, je možné, že pri prvej obhliadke bytov si jeden vyberiete. Je oázou pokoja a radosti, kde nájdete miestnu pekáreň, kaviareň či dostupnú občiansku vybavenosť. Detské ihrisko pre vaše deti, kancelárske priestory pre podnikateľov, byty či apartmány pre jednotlivcov alebo páry či väčšie rodiny. To všetko a ešte viac zahŕňa do svojich kvalít projekt Danubius One.