Menu

Menštruačný kalíšok: aké prináša výhody a prečo by ste si ho mali zaobstarať?

0 Comment


Každá žena má iný priebeh menštruácie. Aj od tohto sa odvíja to, čo preferuje. Niektoré ženy totiž obľubujú tampóny, iné zas klasické vložky. V tomto článku sa však dočítate aj o iných produktoch, ktoré sú skutočne obľúbené.

Počuli ste už niekedy o menštruačnom kalíšku? Množstvo žien odrádza už len ten názov. V tomto prípade však platí, že najskôr to treba vyskúšať, ako si robiť predsudky. Menštruačný kalíšok je výhodný z toho hľadiska, že vám vydrží skutočne dlho. Nemusíte ho tak meniť každú chvíľu, ako napríklad vložky alebo tampóny.

Samozrejme, ako sme si už spomínali, každej žene vyhovuje niečo iné. Skvelým riešením je aj Merula cup. Ide o menštruačný kalíšok, ktorý má už množstvo pozitívnych recenzií od spokojných zákazníčok.

smějící se ženy

Anionové vložky

Ak chcete vyskúšať niečo nové, výborným riešením sú aj anionové vložky. Tie prinášajú hneď niekoľko výhod a spravidla platí, že ich kúpa sa oplatí za každých okolností. Sú skvelým riešením pre všetky ženy, aktívne odvádzajú krv, ktorú výborne sajú. Ak máte silnejší menzes, aj v takom prípade sú anionové vložky ako pre vás. Vybrať si tiež môžete z viacerých stupňov. Všetko záleží od toho, aký silný priebeh menštruácie máte.

Investícia, ktorá sa oplatí

V neposlednom rade musíme povedať, že menštruačný kalíšok určite patrí medzi investície, ktoré sa oplatia. Vybrať si môžete z viacerých veľkostí a za vyskúšanie rozhodne nič nedáte. Množstvo žien sa tohto produktu obáva, avšak nemáte sa prečo.

Predsa len ide o niečo, čo je odporúčané aj mnohými odborníkmi a skutočne vám to pomôže zvládnuť lepšie celý priebeh menštruácie. Tak čo, vyskúšate menštruačný kalíšok Merula cup alebo anionové vložky? Výber je len na vás. Všetko záleží od vašich možností a preferencií. Rozhodne sa však kúpa týchto produktov oplatí.