Menu

Najludnatejšie mesto v Českej republike

0 Comment


Cestujete radi rovnako ako ja? Alebo preferujete skôr potulky po svojej rodnej domovine? Či už je to tak alebo tak, dnes si povieme niečo o najľudnatejšom meste v Českej republike. V Českej republike je celkom dosť miest, kde žije veľa ľudí. Do niektorých sa schádzajú aj turisti z mnohých krajín sveta. Takým príkladom môže byť napríklad Praha (hlavné mesto Českej republiky). Považujem ju za najľudnatejšie mesto. Osobne Prahu milujem. Navštívila som ju už veľakrát. Hovorím si, že celú Prahu asi ale nemohol ani nikto precestovať.

cesty

Je taká obrovská a vždy človeka prekvapí niečím novým. Na Prahu mám naozaj nádherné spomienky. Zišla som sa tu s jedným kamarátom, ktorý bol do mňa zamilovaný a ja naňho. Dalo by sa povedať, že to bola taká platonická láska. On žil vtedy v Nemecku a ja v Českej republike. Doteraz je do mňa zamilovaný. Lenže vzťah nemá budúcnosť. On býva na druhom konci sveta a po pandémii covidu sa odsťahoval späť do svojej rodnej krajiny, Turecka. Vtedy som z toho bola nešťastná, pretože som ho hlboko milovala, ale na našu spoločnú noc naozaj nikdy nezabudnem. Bolo nám spolu naozaj dobre.

cesty

Ja som sa s ním cítila ako v raji. Lenže ako už sa to hovorí, nie je všetko také krásne a jednoduché, ako sa zdá. Diaľka nás rozdelila a ja som z toho vtedy bola veľmi nešťastná. Po nejakej dobe mi napísal a naše cesty sa opäť spojili. Sme vo virtuálnom kontakte, ale predsa len nie v osobnom. Na lásku je potrebný hlavne osobný kontakt, ktorý mi dvaja spolu nemáme. Častokrát som kvôli tomu bola nešťastná. Občas nám osudovú lásku vezme práve čas a zlé načasovanie. Môžete sa milovať sebe viac, ale niekedy jednoducho osudovú lásku rozdelí osud a nič s tým bohužiaľ neurobíte. Je len na vás, či sa rozhodnete pokračovať ďalej alebo budete myslieť stále na toho istého človeka až do konca vášho života.