Menu

Okrem skla výrobky z neho musia obsahovať aj veľa nevyhnutných súčastí

0 Comment


Vlastnosti niektorých materiálov sa pre súčasnú modernú architektúru stali nepoužiteľné, a preto vyhľadávame nové, praktické a funkčné, no zároveň aj dizajnovo pekné a zaujímavé materiály. Popularitu si získalo sklo, ktoré je po každej stránke vyhovujúce. Je nadčasové, ľahko udržiavateľné a tvárne.

budova, činžiak

Výrobky zo skla sa už neobmedzujú len na dekoratívne predmety či veci bežnej spotreby, ale čoraz viac je využívané aj v polohách, ktoré by sme doposiaľ netipovali. Zostavujú sa z neho celé zasklené steny, dvere, fasády, zásteny, sprchovacie kúty, zábradlia a podobne. Má jednu skvelú vlastnosť, ktorou je priepustnosť svetla, a preto sa dá použiť aj v tmavších a nepresvetlených miestnostiach. Dokáže ich totiž aj opticky zväčšiť. Výhodou je aj to, že jeho povrchová úprava má tisíce možností, od mliečneho cez matované až po polepy či kreslenie priamo na sklo podľa návrhu zákazníka. Vzniknú tak originálne a jedinečné kúsky.

Spoločnosť LM-MONT sa na trhu objavila už v roku 2008 a odvtedy si už získala svoje postavenie aj množstvo stálych zákazníkov. Venuje sa realizácii a montáži hliníkových a sklenených konštrukcií, ktoré sú kvalitné a bezpečné. Pracujú tam skvelí projektanti a architekti, spoločnosť sa dynamicky rozvíja a prináša mnoho inovatívnych riešení pre každého zákazníka. Ich produkty sú už súčasťou stavieb aj vo svete, poskytujú kompletný servis od začiatočného poradenstva až po realizáciu celého diela.

glass-wall-2134798_640

Okrem hliníkových konštrukcií má firma v portfóliu aj sklenené výrobky, ktoré sú súčasťou kúpeľní, ale aj iných priestorov. Sklo je bezpečnostné so všetkými potrebnými certifikátmi, vyrábajú z neho celé steny s dverami, ale aj sprchové kúty. Okrem samotného skla je súčasťou konštrukcie aj veľa druhov príslušenstva, bez ktorého by konštrukcia nedokázala fungovať, napríklad bodové úchyty.

SO930 SSS https://lmmont.sk/produkt/so930/ je bodový úchyt, vyrobený z nerezu a používa sa na sklo s hrúbkou 10-21mm. Ide o regulovateľný bodový úchyt so zapustenou hlavou a regulovateľným nadstavcom z radu Piemonte. Je to kvalitný výrobok a súčasť sklenených konštrukcií, ktoré táto spoločnosť dodáva a montuje na stavbách u nás aj vo svete.