Menu

Peugeot 508 2018

0 CommentAk hľadáte auto z nižšou spotrebou ste na mieste. Hneď na prvý pohľad vyzerá nová 508 pekne spracovaná do úplnej dokonalosti. Rozmery tohto auta sú 1456x4792x1853 mm a obsah batožinového priestoru je 1520kgčiže do tohto auta zmestíte všetko čo potrebujete. Teda s malým výletom nebuďte mať žiadny problém pretože zoberiete všetko čo na výlet potrebujete.

interiér

 
Pod kapotou bude mať 4- štvôr valcový motor DT s maximálnym výkonom 120 KW – 115 koní. Dobrou správou nového Peugeotu 508 je že má nízku spotrebu paliva ktorá činí 5,7 litra na 100 km, a v obci je spotreba kombinovaná. Zážitok budete mať aj z brzdenia. Toto auto obsahuje kotúčové brzdy z novou technológiou ktoré by mali účinnejšie a pri rýchlom zabrzdení nebudete ani vedieť že brzdíte. Ani pneumatikám nebude chýbať technológia pri ktorej by mala byť jazda bezpečná. Rozmery pneumatík sú 235×45 R18 a samozrejme nebudú chýbať ani  AL disky.
 
 

Pôjde teda o sedan ktorý bude štvôr dverový  , päť miestny s 6 stupňovú automatickou prevodovkou. Toto auto dostalo hodnotenie piatych hviezdičiek v bezpečnosti. Ak si toto auto zakúpite dostanete 3 roky záruku do 100 tisíc kilometrov.
 
Peugeot 508 nezaostáva ani vo svojej výbave. Vo výbave nájdeme  dvojitý predný airbag , môžete si nastaviť obmedzenie rýchlosti, nastaviť volant , Aux/ Usb vstup pre hudbu či video , brzdový asistent, diaľkové ovládanie centrálneho zamykania, denné LED osvetlenia , multifunkčný kožený volant , mapa , pripojenie smartphonu a mnoho ďalšie výbavy.

peugeot
 
Jednoducho povedané auto ktoré má naozaj veľký potenciál . Auto ponúka veľkú výbavu, elegantný dizajn a interiér ktorý vás očarí. Samozrejme že ako novinka bude cena tohto automobilu vyššia, no toto auto stojí za to. Cena tohto sa bude pohybovať okolo 40 tisíc dolárov , na našom trhu môže byť cena tohto automobilu aj iná.