Menu

Pohodlné mobilné domy

0 Comment

Mobilné domy síce nie sú na kolesách ako karavány, avšak mobilitu tu predstavuje fakt, že sa dajú presunúť kamkoľvek pomocou vlečky a kamióna alebo nákladného vozidla. Okrem toho sa dodávajú už zariadené a úplne hotové. Jediné, čo sa už realizuje na mieru sú dodatočné úpravy pri montáži a inštalácii mobilného domu na mieste určenia. Mobilné domy euro-mobilnedomy.sk predávajú svoje konštrukcie mobilných domov už nejaký ten čas, a to nielen v Európe. I za veľkou mlákou sa tieto domy s obľubou dodávajú svojim budúcim majiteľom. Mobilný dom v našich podmienkach použijete ako záhradná domček, chatu alebo aj ako domček na bývanie.

mobilný dom

Môžete ho mať dokonca aj 3 izbový. Domčeky sa dodávajú už zariadené, takže všetko v nich už máte pripravené. Obývacia miestnosť s pohovkou a stolíkmi, kuchynský kút s priestorom na varenie, kúpeľňa so sprchovým kútom a umývadlom, plus WC. No a potom patričný počet spální závisí od konkrétneho modelu mobilného domu, ktorý si objednáte. Mnohí zákazníci si objednávajú mobilné domy, ktoré sú určené na celoročné bývanie, resp. si ich nechajú na celoročné bývanie prispôsobiť. Zateplenie, viacvrstvové okná, kúrenie a niekto chce robiť aj šikmú strechu, či terasu. Realizácií bolo medzičasom už veľa v Čechách i na Slovensku a tak každý si môže svoje bývanie v mobilnom dome prispôsobiť dá sa povedať, že na mieru.

mobilna chatka

Mnoho zákazníkov si z mobilného domu nechalo urobiť chatu. Niektoré aj s krásnym dreveným obkladom, ktorý si hneď každý všimne. Iste je to veľmi vhodný nápad. Netreba sa venovať náročným stavebným úkonom, ale pohodlne si zaobstaráte hotovú chatu, ktorú vám na pozemok privezú a inštalujú odborníci. Do mobilného domu sa samozrejme dá zaviesť aj elektrina, aj voda, teda dá sa napojiť na siete. Stačí na obrátiť na Euro-mobilnedomy.sk po viacej detailných informácií.