Menu

Priority sa časom menia

0 Comment


Maličkosti tvoria celý váš svet. A verte tomu, že všetko, čo je pre vás dôležité, je to, aby ste sa zameriavali na veci, ktoré sú pre vás dôležité. A na nič iné. Pretože aj keby ste urobili čokoľvek, niektoré veci jednoducho nebudú iné. Budú dôležité iba dovtedy, dokým s tým budete chcieť sami pracovať a verte tomu, že vždy je to iba o vás. Nemusíte sa ďalej už ničoho viac obávať, pretože každá vec má svoj vlastný zmysel, aby ste s tým boli spokojný. Teraz musíte myslieť už len na podstatu týchto vecí a na viac už naozaj nie.

antikorové zábradlí

Veci, ktoré sú naozaj dôležité

Určite ste sa už párkrát zamysleli nad tým, že niektoré veci sú dôležitejšie, ako sú tie iné. Jedného dňa si však musíte uvedomiť aj to, že všetko budete brať v prvom rade tak, ako je to podstatné pre vás. Často sa nad tým určite zamyslíte. Keď ste mladý, nemáte toľko vecí, na ktoré by ste sa zamerali alebo aspoň staviate do popredia niečo úplne iné. Ale keď ste starší, zrazu sa pre vás priority zmenia. Zrazu si o mnohých veciach myslíte, že by ste na nich mali pracovať. Antikorové zábradlie, schody, dlažby, všetko je to pre vás dôležité.

zábradlí antikorové

Mysleli ste niekedy na to?

Pomysleli ste si niekedy na to, že budete stavať do popredia presne tieto veci? Asi nie, keď ste mali predtým pocit, že je niečo úplne inak. Predtým ste určite mysleli na nové oblečenie, ale teraz sa stáva niečo úplne iné a myslíte na to, ako zariadite to a ako zariadite hento. Určite myslíte na svoju bezpečnosť, na bezpečnosť vašich detí alebo na bezpečnosť iných vecí. Ale verte tomu, že všetko, čo je pre vás dôležité teraz, možno nebude dôležité budúci rok alebo o niekoľko rokov neskôr. Zistíte, že to nie je nič, za čo by ste sa mali hanbiť a taktiež to nie je nič, čo by ste mali odsudzovať. Život plynie a priority taktiež. Takto to funguje a inak to naozaj nebude.