Menu

Vyskúšajte vášeň a oddych naraz!

0 Comment


Každý z nás má dni, kedy si povie, že už potrebuje ozajstnú pauzu od všetkých povinností a starostí. Žijeme v rýchlej dobe, kedy sa od všetkých veľa vyžaduje a to dokáže človeka občas poriadne zničiť. V takýchto chvíľach ste už určite uvažovali o dovolenke, návšteve masážneho salónu či voľnom víkende v prírode. Potešíme vás, pretože vám dnes chceme predstaviť špeciálnu formu oddychu, ktorá je okrem toho spojená aj so silnou erotikou, vášňou a zmyselnosťou. Hovoríme o tantrickej masáži, ktorá má za úlohu zákazníka nielen uvoľniť a zrelaxovať, ale tiež aj uspokojiť po sexuálnej stránke.

žena na masáži

Táto masáž je určená pre obe pohlavia a môžu si ju zarezervovať aj páry, ktoré chcú okoreniť svoj sexuálny život. Prebieha v špeciálnom tantrickom salóne, kde na vás budú čakať profesionálne vyškolené tantrické masérky. Okrem nich vás na tomto mieste bude čakať aj príjemná vôňa z vonných sviečok, vzrušujúca hudba a samozrejme aj zmyselné prítmie, ktoré spôsobí vyššiu citlivosť tela na dotyky masérky.

masazne pomocky

Ako celá táto masáž prebieha a čo môžete čakať? Po príchode a uvítaní s vašou masérkou vám začne postupne uvoľňovať vaše telo. Začne pomaličky od hlavy a krku a postupnými pohybmi bude prechádzať až ku končatinám, bruchu a chrbtu. Následne prichádza najdôležitejšia časť, ktorou je samotná stimulácia pohlavných orgánov. Masérka vám bude masírovať tieto partie až dokým nedosiahnete vyvrcholenie alebo až pokým sa úplne nezrelaxujete a budete pripravený na ukončenie tejto masáže. Cieľom tantry je okrem orgazmu hlavne nájsť pokoj prostredníctvom uvoľnenia sexuálnej energie. Využíva sa aj ako terapia pre ľudí s psychickými či sexuálnymi ťažkosťami.

Ak vás tantrická masáž láka, rozhodne sa oplatí ju vyskúšať aspoň raz za život. O jej blahodarných účinkoch hovoria mnohí spokojní zákazníci s pozitívnymi recenziami.