Menu

Začíname s vytváraním spätných odkazov

0 Comment


Postup, ako vytvoriť kvalitné SEO odkazy, je v podstate veľmi jednoduchý. Po tom, ako nájdete vhodné stránky, musíte osloviť jednotlivých prevádzkovateľov, respektíve ich správcov. Na webe si vyhľadajte kontakt a s odvahou napíšte. Už pri prvom kontakte sa snažte jasne vysvetliť, ako presne si predstavujete vašu spoluprácu. Tá totiž môže fungovať rôzne.
seo marketing
1. Ak máte web, ktorý má vysoký S-Rank, teda dobrú návštevnosť, dobrú optimalizáciu a teda i vysokú hodnotu, môžete využiť výmenu odkazov. Pre druhý web, bude totiž táto spolupráca taktiež výhodná.
2. Druhým prípadom je to, že s tvorbou stránok ešte len začínate. Úprimne, tento model je omnoho častejší. Ak už totiž nejakú https://www.linguee.com/slovak-english/translation/nejak%25C3%25BA%2Bdobu%2Btrva%25C5%25A5,.html tú návštevnosť a popularitu máte, spätné odkazy nebudete naháňať v tak vysokej miere. Tu existujú v podstate dve, respektíve tri možnosti.
– Guest Bloging : tento model funguje tak, že vy vytvoríte text s odkazmi na vaše stránky. Tento text nesmie byť odfláknutý. Je dobré, ak o danej oblasti naozaj niečo viete. Obsahovo plnohodnotný článok, môžete následne ponúknuť druhému webu. Vy získate spätný odkaz a druhá strana kvalitná obsah.
nápis www
– Za výmenu odkazov si samozrejme môžete zaplatiť. Ide asi o najrýchlejšiu a najjednoduchšiu cestu. Tá je však vhodná najmä pre tých, ktorý na to takpovediac majú. Pripravte sa však i na to, že nie každý tvorí webová obsah len pre zisk. Niektoré stránky vás preto môžu pokojne odmietnuť. Stáva sa to hlavne vtedy, keď nesúhlasia s vašou filozofiou.
– Niekedy sa vám môže stať, že vám budú na webe ochotní zverejniť odkaz aj bez akejkoľvek protislužby. Stáva sa to síce málokedy, nie je to však nemožné. Tento prípad sa najčastejšie stáva vtedy, ak vaše stránky druhú stranu extrémne zaujmú, alebo ide nejaký druh neziskovej činnosti, teda napríklad útulok pre zvieratá, OZ venujúce sa chorým deťom, či stránka s nápadmi pre učiteľov v materských školách.