Menu

Ako byť ženou?

0 Comment


Vždy som bola žena, ktorá bola presvedčená o tom, že nikdy nebude nejaká domáca puťka, ktorá sa bude starať o svoje deti a o svojho muža. Vedela som, že taká nie som, jednoducho som bola vždy karieristka a veľmi mi na tom aj záležalo. Aj keď sa niekedy musíte pozrieť na to, čo je okolo vás a aj keď ste často presvedčený o tom, že nikdy v živote nebudete robiť to alebo ono, nakoniec aj tak pochopíte, že nech sa deje čokoľvek, váš život jednoducho musíte prehodnotiť. Ja som si možno myslela, že taká nebudem, ale akonáhle sme sa s chlapom presťahovali, zrazu som trávila väčšinu svojho času pri sporáku.

kuchyňský stůl

Bola som z toho naozaj veľmi prekvapená, pretože sa to začalo len cestovinami s morcadelou a zrazu som vyvárala segedín a piekla koláče a proste robila všetko, čo sa len dalo. S tým však súviselo aj to, že som chcela, aby miestnosť, v ktorej varím, vyzerala naozaj perfektne. Preto som si chcela kúpiť kuchynske stoly z masivu, aby jednoducho všetko vyzeralo presne tak, ako som sa spoliehala. Je smiešne, že nech sa deje čokoľvek, ženy to nakoniec vždy aj tak otočia na výzor danej veci.

jídelní stůl

Fajn je to, že nech sa deje čokoľvek, vždy sa dá všetko dokonale vylepšiť. Ak máte pocit, že je niečo zle, vždy to môžete zmeniť. Môj muž sa smeje, že sa zo mňa stáva iná žena a že som presne taká domáca puťka, ktorej záleží na maličkostiach a na tom, ako čo najlepšie upratať skrinku s hrncami. Možno som sa na neho najprv hnevala, že mi to stále hovorí, ale pochopila som, že niekedy sa to v žene proste takto zariadi a vie, že možno je fajn urobiť niečo preto, aby to bolo dokonalé. Nemusíme byť možno úplne dokonalé žena a dokonalé manželky či kuchárky, ale vieme byť dokonalé pre nášho muža. On nás tak však musí vidieť. Čo je však pre vás naozaj veľmi dôležité a podstatné? Viete to? Čo si o tom zase myslíte?