Menu

Nenechajte sa ovplyvniť

0 Comment


Často som snívala o tom, ako bude vyzerať môj domov, keď budem dospelá. Ako asi bude vyzerať a ako sa budú ľudia tváriť, keď doň vojdú. Bolo mi jasné, že niektoré veci nie sú až také jednoduché a musíte postupovať podľa rôznych postupov, no nakoniec sa predsa len musíte zamerať na to, čo je pre vás skutočne dôležité. Nie všetko je predsa také ružové. Ale ja som bola rozhodnutá, že si našetrím dosť peňazí na to, aby som potom mohla byť spokojná s tým, čo mám. A aby som sa mohla poriadne zamerať na to, čo naozaj chcem, vedela som, že všetko, čo ma obklopuje, musí byť pre mňa vrcholne dôležité.

stěyn skleněné

Keď som sa pozrela na to, ako by som vážne chcela, aby vyzeral môj byt, bolo mi jasné, že to musí byť niečo viac. Že to jednoducho musí byť niečo maximálne dôležité, niečo, na čo sa len pozriem a budem vedieť, prečo s tým chcem žiť. Verila som tomu, že aj keď to bude maličkkosť ako napríklad presklene steny, keď sa s tým raz budem vedieť stotožniť, bude to oveľa viac, ako by som si vo finále myslela. Veď predsa len, niečo takéto môže naozaj definovať celý váš domov, celý váš byt a všetko, čo je preň naozaj dôležité.

kuchyně

Rozhodla som sa, že sa preto nebudem zameriavať na doplnky, aspoň zatiaľ nie. Budem sa snažiť urobiť z môjho bytu oázu niečoho, čo bude reprezentovať mňa ako osobu. A nezáleží na tom, čo to naozaj bude a ako sa s tým budem vedieť vyrovnať, práve naopak. Chcem, aby to bolo celé len o mojej osobnosti a nebudem sa starať o to, čo si myslí ten alebo henten. Je to môj byt. Môj domov. Ide o mňa. Nie o moju mamu a ani o moju sestru, ktorým sa môj štýl nepáči. Asi je jasné, že len na tomto skutočne záleží a aj na tom záležať vždy bude. Nie som predsa odkázaná na názor druhých ľudí, hlavne vtedy, keď mi na ňom vlastne ani vôbec nezáleží. Takže je to jasné, však? Musím sa cez to preniesť a robiť si veci podľa seba.