Menu

Aplikácia Fishsurfing je určená pre všetkých, ktorí fandia rybolovu

0 Comment


Hobby, ale vlastne aj športová disciplína s názvom rybolov pretrváva už neuveriteľne dlhý čas a svojich záujemcov nachádza i v dnešnej mladej generácii. Táto nestarnúca aktivita samozrejme prispôsobuje svoju podobu, aby zaujala v každej dobe a dnešní začínajúci rybári majú na výber moderné a detailne prepracované udice, ale prispôsobenie rybárstva novému trendu vidíme aj na príklade, že mladá krv majúca záujem v chytaní rýb si môže do svojho smartfónu stiahnuť modernú aplikáciu v podobe sociálnej siete orientujúcej sa na rybárčenie svýstižným a pomerne chytľavým názvom Fishsurfing.

rybář

Je kompatibilná s operačným systémom Android ale aj iOS, je bezplatná a navyše neobsahuje reklamy.
Najnavštevovanejšími aplikáciami a zároveň sociálnymi sieťami dnešnej doby sú zrejme Facebook a Instagram. Svoje zážitky z chytania vlastne môžete zdieľať s priateľmi aj týmto spôsobom, ale tieto masovo využívané siete majú príliš široký zámer záujmov a našu pozornosť, ako aj pozornosť našich priateľov tak rozptyľuje všeličo iné. Aj pokiaľ cez tieto siete hľadáte nových priateľov, natrafíte na množstvo ľudí s rozličnými záujmami, ktoré Vám nemusia sedieť a poznáme to,… v kolónke s názvom Priatelia máme 200 ľudí, no v skutočnosti si pravidelne píšeme maximálne tak s 20-timi z nich. A ak orientujete svoj zámer na konkrétnu činnosť alebo hobby a túžite nájsť podobne zmýšľajúcich ľudí, vždy je efektívnejšie uprednostniť konkrétnejšiu skupinu. Pokiaľ ste klikli na tento článok, Vašim hobby je pravdepodobne rybolov a v tomto prípade je aplikácia Fishsurfing doslova ako stvorená pre Vás.

udice

Ak ste si ju už stiahli a spustili, čaká Vás skutočne prepracovaná a prehľadná sociálna sieť s možnosťou filtrácie množstva informácií, článkov, ale aj fotiek. Samozrejmosťou je praktické vyhľadanie ktoréhokoľvek rybára z akejkoľvek časti našej planéty, ktorý je tu zaregistrovaný, okrem toho ale môžete vyhľadať aj dotyčné rybárske revíre a informácie o rybárskych súťažiach a ešte všeličo iné.