Menu

Čakajú nás letné zážitky. Kam sa vyberieme?

0 Comment


Nech sa budete nachádzať doslova kdekoľvek, všade bude možné dopriať si to pravé pohodlie za pár sekúnd, pokiaľ si so sebou zoberietevhodný nafukovaci vak.
Z vaku sa stlačením tlačidla (žiadnym namáhavým fúkaním) stane nafukovacia pohovka s rozmermi 200 x 90 x 70 cm z ripstop nylonu (vysoko kvalitného materiálu), ktorá vám dopraje zaručené pohodlie, či už sa budete nachádzať na turistike v horách, na festivale, pri jazere alebo bazéne, prakticky kdekoľvek a je komfortná do takej miery, že si ju obľúbite aj ako sedačku či ležadlo do záhrady počas letných dní.

lazy bag

  • Má totiž patentovanú a efektívnu technológiu, akú určite uvítate

Tak rýchlo a prakticky ako sa nafúkla (za pár sekúnd), takým totožným tempom sa aj vypustí späť a zbalíme ju do podoby malého vaku praktických rozmerov 35 x 20 x 18 cm a hmotnosťou len 1,2 kg, ktorý tak iba jednoducho prehodíme cez plece alebo zbalíme so sebou a môžeme bezstarostne kráčať ďalej smerom, aký si zvolíme. Je to také jednoduché. Vďaka tomuto patentu si opisovaný produkt zvyknete využívať nielen na dlhé trate mimo domova, ale aj u seba v exteriéri (ideálne na záhrade).

Ak sa budeme nachádzať vyšťavení niekde v polovice cesty na túru, alebo nás prepadne únava po hodinách zábavy na festivale či pri vode, nie je nič lepšie, ako mať so sebou takúto pohodlnú alternatívu postele či pohovky, ktorá je navyše ideálna pre vhodné leňošenie vďaka svojej robustnosti, pritom však nízkou hmotnosťou a s praktickými vlastnosťami. Takáto pohovka je navyše vhodná do každého terénu, nemusíte sa báť žiadnych nástrah a ak už sme pritom, dá sa skvelým spôsobom využiť i na plavenie sa vo vode, skrátka ako taká nadmieru pohodlná nafukovačka.

nafukovcí vak

  • Výlety mali vždy jednu, na prvý pohľad menej dôležitú, no v konečnom dôsledku dostatočne cítiteľnú nevýhodu spojenú s absenciou pohodlia. No tým dňom už bude koniec. Užite si výlet tak, ako sa patrí, so všetkým čo k tomu potrebujete, vrátene komfortu.