Menu

Cestujte bezpečne

0 Comment


Počas cestovania spoznávame iné kultúry, objavujeme nádherné miesta a zbierame úžasné zážitky. Je to skvelý spôsob, ako si rozšíriť obzory, odpočinúť si od bežného života a zrelaxovať sa. Ani popri tom všetkom však nesmieme zabúdať na naše bezpečie. Nikdy nevieme, kde si vytkneme členok alebo nechtiac poškodíme cudzí majetok a problém je na svete. Na potenciálne nepríjemnosti sa však môžeme včas zodpovedne pripraviť. Vďaka cestovnému poisteniu sa nemusíme obávať riešenia predmetných situácií z finančného hľadiska. Vybavte si cestovné poistenie od poisťovne AXA jednoduchým spôsobom online, za pár minút a z pohodlia vlastnej obývačky.

turista

Vybrať si môžete z troch verzií cestovného poistenia, pričom si volíte poistenie podľa toho, čo všetko chcete mať pokryté a do akej výšky chcete mať poistenie liečebných nákladov. V objednávkovom formulári uvediete miesto Vašej destinácie, dni, počas ktorých budete na cestách a koho všetkého chcete poistiť. Poistiť totiž môžete seba, ale aj rodinu, či skupinu priateľov, s ktorými budete cestovať. Ľahko tak uzatvoríte poistenie, na ktoré sa môžete plne spoľahnúť aj v tých najpríjemnejších chvíľach. Či budete pomoc potrebovať uprostred dňa alebo v noci, pracovníci poisťovne AXA Vám budú telefonicky k dispozícii.

cestovateľ

Ak patríte medzi vášnivých cestovateľov, môže byť pre Vás zaujímavá možnosť uzatvorenia dlhodobého cestovného poistenia. Odpadne Vám starosť s opakovaným uzatváraním krátkodobého cestovného poistenia. Poistení budete totiž celý jeden rok. Ku dlhodobému poisteniu navyše získate Poistenie nákladov na zásah horskej služby na území Slovenskej republiky. Aj dlhodobé cestovné poistenie si môžete uzatvoriť online. Nenechávajte veci na náhodu, naopak, buďte pripravení. Cestujte s vedomím, že ste pre svoju bezpečnosť urobili všetko. Cestujte s cestovným poistením od poisťovne, ktorá sa špecializuje na cestovné poistenia.