Menu

Chopte sa toho sami!

0 CommentKreativita je veľmi vzácna vlastnosť ktorá si však nevyžaduje až tak veľa námahy, ako by ste si mohli myslieť. Stačí zobrať lepidlo, nožnice, štetce, farby, alebo čokoľvek vás napadne a nechať pracovať svoje ruky a predstavivosť. Ak vám nič nenapadá, čítajte ďalej, pretože vám predstavujeme pár jednoduchých tipov, ako si zaujímavo vyzdobiť steny.

apartmán

·         Na steny môžete zavesiť, alebo pripevniť takmer hocičo, kreativite sa medze nekladú a verte, že sami budete mať lepší pocit, keď vám na stene bude visieť niečo, čo ste si sami navrhli. Od najrôznejších špeciálnych trofejí, ktoré môžu byť podľa vášho životného štýlu, až po zaujímavé kusy nábytku, alebo dreva.
·         Zavesiť na steny môžete napríklad aj vzácne vzorované taniere, z ktorých vymyslíte zaujímavý obrazec. Takýto námet sa dokonale hodí napríklad do jedálne!

·         V rámci dekorácie môžete ale spojiť aj príjemné s užitočným. Čo takto zavesiť na steny veľkú drevenú dosku, na ktorú pripevníte úchytky na kuchynské potreby ako napríklad varechy, tácky, veľké lyžice, či podobné predmety ktoré bežne využívate. Týmto spôsobom zlepšíte nie len ich využiteľnosť, ale tiež tak oživíte miestnosť.

pomůvky

·         Lepiť či vešať na steny môžete aj predmety, ktoré sú vášmu srdcu blízke. Ak napríklad vo vašej spoločenskej miestnosti kričí o pomoc prázdna stena a náhodou máte v škatuliach pod posteľou staré vzácnosti z detstva alebo po prababičke, neskrývajte ich pred svetom, ale zaveste si ich na stenu. Divili by ste sa, čo všetko na stene pekne ukáže.

·         Ak sa namiesto lepenia či vešania rozhodnete radšej pre maľovanie, nestarnúcou klasikou sú jednoznačne kvetované motívy a vzory, ktorými dokážete oživiť aj najtmavšiu miestnosť vo vašom byte! Pokiaľ ste stratení, môžete si pomôcť internetom, na ktorom nájdete tisíce podobných dekoračných vzorov či už náročnejších alebo menej náročných.