Menu

Najlepšie letné doplnky do vlasov

0 Comment


Aby ste sa v teplých letných dňoch mohli cítiť šik, stačí svoj nudný outfit ozdobiť štýlovými doplnkami. Nemusíte kupovať drahé doplnky, aby ste boli neprehliadnuteľné. Hviezdou tohto leta sa stanete, ak siahnete po lacnej, ale účinnej alternatíve v podobe najlepších letných doplnkoch do vlasov. Stačí naozaj zopár kúskov, aby ste boli in.

klobouk

  • Klobúky

Klobúky sú skvelým doplnkom po celý rok. V lete si zaobstarajte aspoň jeden slamený klobúk. V súčasnosti je na trhu množstvo tvarov a farieb, takže si každý určite vyberie ten svoj pravý kúsok. Klobúk je praktický pomocník, aby ste sa dostatočne ochránili pred úpalom a slnečnými lúčmi, využívaný najmä počas dovolenky, no poslúži aj ako štýlová ozdoba v bežných dňoch. Aj tie obyčajné šaty dokážu vyniknúť pri štýlovom doplnku. Každá správna dáma vie, že správny klobúk je čerešničkou na torte vášho odevu.

  • Čelenky a šatky

Šatka je univerzálny doplnok, ktorý môžete využiť ako nápaditý doplnok okolo krku, na kabelku, namiesto opasku a v lete predovšetkým do vlasov. Čelenky a šatky nie sú len praktické, ale slúžia ako výnimočná ozdoba, ktorá pozdvihne každý nudný, obyčajný účes. Populárne sú stále kvetinové čelenky. Nie sú určené len pre malé dievčatá, ale aj pre dospelé víly a sú skvelou ozdobou letných svadieb. So šatkou môžete oživiť vlasy ako s klasickou čelenkou. Ak je to však pre vás stále nudné, vyskúšajte šatku namiesto gumičky alebo ju zakomponujte do zapleteného vrkoča.

čelenka

·Sponky

Veľkým trendom sú v súčasnosti sponky do vlasov. Trend z 90. rokov je spať a v plnom prúde zdobí vlasy všetkým známym osobnostiam na sociálnych sieťach, a tak si ho postupne zamilovali aj normálne ženy. Fantázií sa v tomto smere medze nekladú, a preto si vyberiete z množstva druhov. Nesmierne obľúbenými sú veľké sponky kamienkami, perlami, či rôzne zvieracie vzory, farby. A samozrejme, čím viac sponiek bude zdobiť vaše vlasy, tým budete viac šik.