Menu

Novinka v Androide

0 Comment


»        Vždy keď ste išli na nejaké miesto a bola dostupná Wifi sieť váš smartphone vás ihneď informoval o dostupné sieti. Teraz prichádza novinka O ktorej musíte vedieť. Poďme sa pozrieť na to čo si Android pre nás pripravil.
 symbol wifi
»        Ak sa nachádzate na mieste kde sa nachádza Wifi sieť váš smartfón vás bude o tom informovať, Čo je pre všetky zariadenia normálne. Teraz však prichádza ďalšia novinka čo sa týka Wifi siete. Skôr ako sa budete pripájať na Wifi Budem vás informovať o rýchlosti  pripojenia. Budem vás informovať v štyroch rýchlosťami.
 
·         1 mbps sa bude označovať ako pomalé pripojenie. Toto pripojenie môžete využiť napríklad na prečítanie a odoslanie správ na čele.
 
·         1 – 5 Mbps bude stredné pripojenie a bude využívané na rýchle prehliadanie stránok sociálnych sietí a. streamovanie hudby.
 
·         5- 20 Mbps Kde sa označovať za rýchle pripojenie. Toto pripojenie je pre najnáročnejšie prehliadanie stránok, videí , strihanie hudby streamovanie videá a iných možnosti ktorý sa dajú robiť na internete
 káva a android
·         20 Mbps táto rýchlo slúži na streamovanie videa vo vyššej kvalite. Napríklad 4K alebo vo Full HD. Taktiež môže slúžiť aj na pozeranie online filmov Či seriálov pripojenie sťahovania súborov z internetu.
 
»        Táto funkcia bude dostupná len pre zariadenia ktoré majú Android 8 0 a len vo verejných sieťach, teda na miestach Kde je Wifi sieť zdarma . Najčastejšie sa táto sieť nachádza v kaviarňach nákupných centrách alebo vo väčších mestách.
 
»        Tak čo myslíte je toto užitočná novinka ? Pre tých ktorí navštevujú často verejné miesta je táto novinka zbytočná. Ale tí ktorí navštevujú kaviarne nákupné centrá alebo miesta kde sa nachádzajú verejné siete je táto novinka užitočná a vďaka tejto novinky v Androide môžete vidieť v akej rýchlosti sa môžete pripojiť na verejnú  Wifi sieť. Avšak tejto novinky sa dočkáme v najbližšej aktualizácii no ty ktorým Android 8.0 majú môžu Túto funkciu už využívať.