Menu

Sklenené zábradlia – kvalita a moderný design

0 Comment


Konečne ste sa dočkali stavby vytúženého rodinného domu a tým i vlastného bývania? Riešite každý detail a nie je vám ľahostajná kvalita ani design?
Pri riešení interiéru i exteriéru je dôležité myslieť aj na schodištia a prípadné balkóny a terasy, ktoré sú súčasťou nielen poschodových stavieb. Okrem samotného riešenia týchto prvkov je podstatné aj ich ohraničenie pre dostatočnú bezpečnosť a tiež ich design, aby všetko zapadlo do vašich predstáv, možností i požiadavkou.

skleněné zábradlí

Efektívnym, praktickým, bezpečným a zároveň estetickým vyriešením tejto záležitosti sú sklenene zabradlia.
Môžete ich využiť pre vonkajšiu časť aj interiérovú a prinesú vám hromadu výhod a dokonalý estetický dojem, ktorý nadchne vás aj okolie.
Sklo je materiál, ktorý pôsobí čisto, prepúšťa svetlo a opticky zväčšuje. A to je hlavná podstata obľúbenosti a dopytu.

Jedná sa vlastne o kombináciu tohto materiálu s kovom či s drevom a obvykle sú samotné konštrukcie kovové, madlá môžu byť aj drevené, záleží na vkuse a predstavách každého zákazníka.

Často sa s týmto prvkom môžete stretnúť nielen v domoch a bytoch určených k bývaniu, ale aj v kancelárskych a obchodných priestoroch a firemných budovách. Tento materiál zobrazuje tiež určitý luxus a hodí sa ako dokonalá prezentácia charakteru prostredia. Navyše na kombináciu skla a kovu je naozaj luxusný pohľad.
V tomto prípade sa nemusíte báť ani o bezpečnosť. Jedná sa o bezpečnostné a vrstvené riešenie tohto materiálu a tým je zaručená kvalita, odolnosť aj dlhá životnosť. Sklo sa umiestňuje medzi kovovú konštrukciu a tým je zaistená aj stabilita tohto prvku.

moderní zábradlí

Obvykle sú kovovou konštrukciou nerezové stĺpiky, terče či iné profily.
Jedinečné riešenie, ktoré sa hodí do každého interiéru a ľahko ho prispôsobíte aj prebiehajúcim rekonštrukciám.
Ide nielen o kvalitu, ale aj dokonalé estetické prevedenie.