Menu

ZAO- prírodná kozmetika v dizajnovom balení

0 Comment


Ak ste sa rozhodli, že začnete používať čisto prírodnú kozmetiku, robíte veľmi dobre. niektorých ľudí na začiatok odradí o niečo vyššia cena. Ak si však vezmete do úvahy, že za tých pár eur navyše, dostanete naozaj kvalitné a hlavne zdravé prípravky, stojí to za to. Jednou u kozmetických značiek, ktoré dostanete aj na Slovensku je ZAO ORGANIC MAKEUP.

štětec
 
Túto značku kozmetiky spoznáte veľmi jednoducho. Obaly ich prípravkov vás totiž zaujmú už na kilometre. Rúže, parfumy, mejkapy, krémy a všetko ostatné nájdete v drevených obaloch, ktoré pôsobia naozaj nádherne. Takto získate okrem kvalitného produktu aj veľmi estetický doplnok.
 
V čom je značka výnimočná
 
Značka ZAO používa vo svojich výrobkoch kvalitné, no najmä prírodné suroviny. Klasický rúž na pery, sa teda stáva aj liečebným prípravkom. Ak už hovoríme o rúžoch, tak ich zloženie je naozaj obdivuhodné.
Pozrime sa napríklad na tekutý rúž „Red tango“. Ide o rúž, ktorý vám na perách vydrží počas celého dňa. Navyše sa však o vaše pery aj patrične postará. Obsahuje jojobový aj ricínový olej a karnaubský vosk. Tieto tri zložky sa postarajú o to, aby boli vaše pery dokonale hydratované, pôsobili zdravým a sviežim dojmom a navyše máte istotu, že sa vám do tela nedostávajú žiadne umelé konzervačné látky, farbivá, či parfumy.

modelka
 
V ponuke tejto firmy nájdete kozmetiku od výmyslu sveta. Ak sa vám teda ich výrobky osvedčia, môžete si nimi zásobiť celú kozmetickú taštičku. Spomínané rúže,, balzamy na pery, čistiace peny, ceruzky na oči, mejkap, očné tiene, krémy, či prípravky na starostlivosť o vlasy. To všetko si môžete zaobstarať práve z dielne tejto značky.
 
Kde ZAO nakupovať
 
Na túto značku, dnes natrafíte aj v bežných drogériách. Istota sú však internetové obchody. Produkty ZAO nájdete napríklad v ponuke predajní ako je Babičkina záhrada, Bio krása, modrá púpava, alebo Naturalia original.